Jesteś naszym : 98882 gościem
96 - 500 Sochaczew
ul. Wojska Polskiego 25
tel. kom.: 602 749 729,
tel./fax: 46 862 19 78
e-mail:nev-instal@tlen.pl

O firmie

Firma P.H.U. NEV-INSTAL została założona w 1996 roku przez obecnego właściciela Tomasza Zatorskiego, który stworzyl zgrany zespół fachowców do prowadzenia usług w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych dla klientów indywidualnych innych firm oraz instytucji państwowych.
 
Szybko rozwijająca się nasza firma postanowiła otworzyć w 2001 roku niewielki punkt handlowy w centrum Sochaczewa. Zwiększająca się rzesza nowych klientów w sklepie oraz współpraca z zaprzyjaźnionymi instalatorami zmusiła nas do zwiększenia powierzchni handlowo-magazynowej. W tej sytuacji przenieśliśmy się w 2005 roku do obecnej siedziby w Sochaczewie przy ul. Wojska Polskiego 25. Nowa siedziba pomogła nam na zdobyciu kolejnych nowych klientów oraz zwiększenia zadowolenia poprzednich.
 
Indywidualne podejście do każdego klienta spowodowała, że jesteśmy firmą, do której chętnie wracają nasi klienci oraz polecają nas znajomym.  W chwili obecnej współpracujemy z wieloma firmami lokalnymi, instytucjami użyteczności publicznej oraz wspólnotami mieszkaniowymi, nasza fachowość oraz wykwalifikowany personel powoduje, że klienci wiedzą, że mamy sposób "na każdą krople w jego domu".


Aktualne promocje: